5 zdjęć stockowych gratis – Depositphotos – filmy i obrazy

przez Multiferencje 2 982 views0

Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów – mówi stare chińskie przysłowie. W webinarium, podobnie jak przy produkcji ulotek, folderów, czy plansz warto zadbać o dobrze wyglądające przebitki. Bank zdjęć Depositphotos otworzy Państwu dostęp do milionów wysokiej jakości zdjęć, ilustracji i filmów stockowych, uporządkowanych w ponad 36 głównych kategoriach, którymi zawsze możemy urozmaicić przekaz na żywo.

PROMOCJA: Każdy czytelnik może pobrać 5 bezpłatnych zdjęć (bez ograniczeń czasowych, licencja standardowa Royalty-free na wszystkie zdjęcia, ilustracje i wektory). Na końcu artykułu, po zalogowaniu się na portalu, znajduje się kod i adres do pobrania fotografii.

Przebitki to krótkie ujęcia nakładane na wypowiedź lub obraz. Dzięki nim nasz przekaz jest dynamiczniejszy i wizualnie urozmaicony. Przygotowując webinarium na żywo, mamy dwie możliwości:

1. Gotowe zdjęcia

W bazie Depositphotos jest ponad czterdzieści milionów zdjęć i ilustracji! Wykupując abonament lub pakiet pobrań, dziennie możemy pobierać nawet kilkaset plików, a pobrane materiały możemy wykorzystywać dożywotnio, na wszystkich polach eksploata­cji. Innowacyjnym rozwiązaniem jest wyszukiwarka obrazów – można określić ilość, płeć i wiek modeli, wskazać kategorie, zakres kolorów, wielkość oraz układ zdjęcia, dodać lub wykluczyć słowa kluczowe. Jednym kliknięciem plik można dodać do


Dalsza część artykułu dostępna dla zalogowanych użytkowników.


No apps configured. Please contact your administrator.
Panel logowania
 Zapamiętaj mnie