60 dni testów platformy do webinariów

przez Multiferencje 2 265 views0

ClickMeeting to intuicyjne, niewymagające instalacji narzędzie, pozwalające zarówno na spotkania w niewielkim gronie, jak i na webinaria dla tysięcy osób. Niezależnie od tego, jaki jest cel – demonstracja produktu, szkolenie czy wykład – ClickMeeting pomoże w jego realizacji. Jak z niego korzystać?

Tworząc wydarzenie, trzeba ustalić jego datę i godzinę oraz nadać mu nazwę, która będzie także częścią jego adresu URL. Następnie należy określić, czy webinarium ma być dostępne dla wszystkich, czy może ma być chronione hasłem lub indywidualnym tokenem. Aby zebrać dodatkowe informacje o osobach zainteresowanych uczestnictwem, sugeruję włączyć rejestrację. Proszę także pamiętać, że wygląd pokoju webinaryjnego można z łatwością dosto­sować do identyfikacji wizualnej firmy.

Teraz czas zaprosić uczestników. W wysłanej do nich wiadomości zawarte będą wszystkie informacje niezbędne do uczestnictwa w webinarium.

Pozostaje przygotować się do wydarzenia. Nie zapominając o ważności przekazu niewerbalnego (gesty, postawa ciała, kontakt wzrokowy, ton głosu), przede wszystkim należy zadbać o to, aby treść webinarium była logicznie uporządkowana i odpowiednio atrakcyjnie opakowana. Na szczęście platforma ClickMeeting daje cały zestaw narzędzi ułatwiających to zadanie. Można prezentować przygotowane wcześniej pliki w dowolnym formacie (slajdy w PowerPoincie, pliki PDF, zdjęcia, rysunki, filmy, pliki audio) lub


Dalsza część artykułu dostępna dla zalogowanych użytkowników.


No apps configured. Please contact your administrator.
Panel logowania
 Zapamiętaj mnie