Eventy: specjalny pokaz wybranych aplikacji systemu Wizard

przez Multiferencje 2 683 views0

Jak sprawić, aby przyciągnąć uwagę uczestników wydarzenia? Odpowiedzi jest tyle, ile jest eventów. Każdy ma swoją specyfikę i to do niej należy dostosować elementy zaskakujące wi­dzów.

Często popełnianym błędem jest uzupełnianie przekazu żywego treścią prezentowaną na plazmie o wielkości porównywalnej do domowego telewizora. Na dużej sali większość obrazów pre­zentowanych w takiej wielkości wypada kiepsko już w proporcji do prelegenta. Warto stosować duży obraz, bo skala zawsze robi wrażenie. Wybierajmy więc raczej kilka monitorów złożonych
w ścianę bezszwową lub ekran diodowy o dobrej rozdzielczości (np. ColorShot HD3 z oferty PRO4MEDIA).

Co do parametrów jakościowych, dobrze jest określić, jak bardzo zależy nam na perfekcyjnym oddaniu szczegółów. Odwzorowa­nie barw, kontrast i ostrość obrazów to elementy, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Chirurdzy szczękowi będą oczekiwać idealnego zaprezentowania każdego z kilkudziesięciu odcieni ko­loru czerwonego, a forum fotografów z pewnością zwróci uwagę na doskonale widoczną granicę między błękitem nieba a turkusem morza. Na co się wówczas zdecydować? Polecamy profesjonalny projektor o porządnej mocy, który znakomicie pokaże niuanse.
W magazynach PRO4MEDIA do takich zadań gotowy jest zestaw projektorów począwszy od 8 tys., a skończywszy na 40 tys. lumenów.


Dalsza część artykułu dostępna dla zalogowanych użytkowników.


No apps configured. Please contact your administrator.
Panel logowania
 Zapamiętaj mnie